KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14299467
nr 1429 9467
Stig Larsson-St Clair
(f. 1918), Sverige
Mäster Pers gränd. Signerad, daterad 1982,19x27, yttermått inklusive ram: 31x40, akvarell
Stig Larsson S:t Clair, svensk bildkonstnär född i Sjöbo 1918.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 november 2021
kl 20:11:36
1/11 20:05:54
Stig Larsson-St Clair
Läs mer om Stig Larsson-St Clair